Кіровоград: свято морозива
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16291_1.jpg)
29 червня, до Дня молоді у парку культури та відпочинку «Ковалівський» відбулося чудове свято.
Відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради спільно з торговою маркою «Рудь» провели загальноміську концертно-розважальну програму «Свято морозива». Незважаючи на дощову погоду, свято зібрало велику кількість прихильників. Веселі ігри, безпрограшні лотерея, цікаві конкурси, боді-арт та веселі клоуни надовго запам’ятаються маленьким кіровоградцям.
Талановита молодь продемонструвала свої таланти на літній сцені парку, позмагалася зі стрітворкауту на спортивному майданчику та прийняли участь у «фотосхватці». Переможці спортивних змагань та «фотосхватки» нагороджені грамотами та дипломами відділом сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради. Окрім цього, різноманітне та смачне морозиво задовольнило смаки усіх присутніх.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)