Кіровоград: студенти ознайомились із роботою міської служби у справах дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25517_1.jpg)
Спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради зустрілися зі студентами І курсу психолого-педагогічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, які здобувають освіту за спеціальністю «Корекційна освіта».
Під час зустрічі фахівці міської ради окреслили напрямки роботи служби у справах дітей та інших структур щодо соціального та правового захисту дітей, опіки, піклування над дітьми та усиновлення та відповіли на питання, які належать до компетенції служби у справах дітей.
Спеціалісти і студенти також домовились про подальшу співпрацю між службою у справах дітей та студентами психолого-педагогічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)