Кіровоград: рейд на Катранівці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28499_1.jpg)
Рятувальники спільно з працівниками соціального захисту систематично проводять рейдові перевірки як у місті Кіровограді, так і в інших населених пунктах області. В першу чергу, організатори рейду відвідують людей похилого віку, роз’яснюють їм наскільки важливо дотримуватися правил безпеки у побуті.
29 жовтня працівники Управління ДСНС в області спільно з представниками соціального захисту Територіального центру Ленінського району поспілкувалися з людьми пенсійного віку, які проживають у мікрорайоні Катранівка міста Кіровограда. Учасники рейду побували як у приватному житловому секторі, так і завітали до мешканців, що проживають у багатоквартирних будинках. Безпека життєдіяльності завжди актуальна у будь-яку пору року, але особливої гостроти це питання набуває під час опалювального сезону. У всіх, кого відвідали цього дня працівники Служби «101» та соціального захисту, мають газове опалення, тому у ході розмови, головним чином, було закцентовано питання безпеки при експлуатації газових приладів, зокрема котлів, колонок та плит. У обов’язковому порядку рятувальники наголошували на тому факті, що користуватися газовими конфорками для обігріву приміщення категорично заборонено – таке тепло спалює кисень й виділяє шкідливі речовини у повітря, тому може стати причиною смертельного отруєння!
Жителі мікрорайону були дуже вдячні організаторам рейду за проведення з ними роз’яснювальної роботи. Такі спільні відпрацювання будуть проводитися і надалі, адже мета у обох служб одна - турбота про збереження життя і здоров’я громадян.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)