Кіровоград: презентація книги молодих кіровоградських письменників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25766_1.jpg)
21 квітня о 13.30 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка відбудеться презентація книги «3+1» виданої Кіровоградською обласною організацією спілки письменників України.
Видання книги стало можливим завдяки Управлінню молоді та спорту ОДА. «3+1» – це твори (поезії, оповідання) талановитих кіровоградських письменників - трьох поетес і одного прозаїка: Юлії Ахмедової, Миколи Балабана, Ганни Дудник та Галини Малюги-Муравчик. Юні автори стали переможцями літературного конкурсу імені Валерія Гончаренка 2012 року, який традиційно проводиться на Кіровоградщині.
Учасники презентації:
- В. Бондар – голова обласної організації національної спілки письменників України;
- І. Глобенко – в.о. начальника управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА;
- автори збірки - Юлія Ахмедова, Микола Балабан, Ганна Дудник та Галина Малюга-Муравчик;
- вокальний ансамбль «Еліна».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)