Кіровоград: олімпійське літо у «Барвінку»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26362_1.jpg)
Спортивно-масові заходи «Олімпійське літо» пройшли в комунальному закладі «Дитячий будинок «Барвінок» - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 1».
Спортивне свято, організоване спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради», міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області було присвячене Дню захисту дітей.
Вихованці навчального закладу взяли участь у змаганнях із дартсу, тенісу настільного, хокею на столі, фрізбі, стрибків на скакалці. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)