Кіровоград: Олександр Саінсус провів зустріч з представниками компанії Jiangsu Jintan
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15571_1.jpg)
21 травня у Кіровоградської міської ради відбулася зустріч міського голови Олександра Саінсуса з представниками будівельної компанії Jiangsu Jintan Construction Engineering Group Co., LTD (Китайська Народна Республіка).
У зустрічі також взяли участь перший заступник міського голови Володимир Каніщев, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Поліщук, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Олександр Хачатурян, заступник директора КП «Агентство розвитку міста» Олег Білобров.
Під час зустрічі сторони обговорюворили питання енергоефективності, залучення інвестицій і будівництва сміттєпереробного заводу та індустріального парку «Кіровоградський».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)