Кіровоград: найбільш резонансні злочини по місту та області на 13 серпня
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16927_1.jpg)
Упродовж доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 376 заяв і повідомлень громадян, з них 78 з ознаками кримінальних правопорушень.
До Ульяновського райвідділу міліції надійшло повідомлення про кримінальне правопорушення від 48-річної жительки одного з сіл району. Попередньо встановлено, що 34 – річний непрацюючий житель сусіднього району, вночі, зірвавши скоби на воротах, проник до гаражу потерпілої, звідки викрав мотоцикл, шолом та електричний наждак. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України.
До Кіровоградського міського відділу міліції надійшло повідомлення від 43-річного кіровоградця. Попередньо встановлено, що вночі на одній вулиць обласного центру в ході сварки 37-річний знайомий наніс удар по голові скляною пляшкою. Потерпілого з тілесними ушкодженнями у вигляді рваної рани підборіддя та вуха доставлено до лікарні. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
До Олександрійського міського відділу міліції із заявою про крадіжку звернулася 49-річна місцева жителька. Попередньо встановлено, що 20-річний знайомий її доньки, перебуваючи у їх квартирі, скоїв крадіжку ноутбука та золотих виробів. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України.
Став жертвою крадія і 37-річний житель сусідньої області, який перебував у гостях в одному з сіл Вільшанського району. Попередньо встановлено, що 37-річний раніше судимий житель району, вкрав мобільний телефон гостя, який лежав у помешканні на столі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України.
Працівниками служби дільничних інспекторів Знам’янського міського відділу міліції на присадибній ділянці 51-річного жителя одного з сіл було виявлено та вилучено 5 кущів коноплі. Інформацію про події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 статті 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Рослини направлено на дослідження.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)