Кіровоград: майстер-клас «Зустріч вмілих рученят»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26463_1.jpg)
Чудова нагода привітати своїх друзів з Міжнародним днем дружби з’явилася у вихованців літнього пришкільного оздоровчого табору навчально-виховного об’єднання №32, які завітали 9 червня до бібліотеки-філії №4 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи (вулиця Яновського,60) на майстер-клас «Зустріч вмілих рученят».
За участі майстрині Алли Молдавану дітлахи власноруч виготовляли вітальні листівки, які з найщирішими побажаннями будуть подаровані своїм найкращим друзям, навипередки розповідали про них. Разом розмірковували про те, які якості характеру людини найбільше цінуються у дружбі, пригадували мирилки, українські прислів’я і приказки про дружбу та добрі взаємовідносини між товаришами.
Бібліотекарі закликали дітей жити у дружбі і мирі, допомагати один одному, бути більш людяними та співчутливими, адже дружба – одна з найпрекрасніших і найдивовижніших речей у світі.
Завідуюча бібліотеки-філії №4 Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)