Кіровоград: майстер-клас з виготовлення писанок в техніці «декупаж»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25625_1.jpg)
Вихованці дитячо-юнацького клубу «Скіф» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради у бібліотечній філії № 18 провели майстер-клас з виготовлення писанок в техніці «декупаж».
З народними традиціями писанкарства учасників майстер класу ознайомила педагог-організатор Альона Фустій. Писанкарство - давнє самобутнє народне мистецтво працьовитої української націїі. Педагогічна наука визнає велике виховне значення народного мистецтва, зокрема і писанкарства, яке зацікавлює дітей, сприяє розвитку естетичних захоплень і суджень, пробуджує у дітей яскраві образні уявлення про рідний край і народне мистецтво, сприяє вихованню патріотичних почуттів, заохочує до світу прекрасного. Писанкарство формує у дітей образне мислення, ініціативу, самостійність, образотворчі здібності. Розписані власноруч писанки діти подарують своїм рідним та друзям на свято Великодня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)