Кіровоград: фотопроект у бібліотеці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27474_1.jpg)
Нещодавно в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка стартував фотопроект «Скажи, яку книгу ти читаєш - і я скажу, хто ти».
В його рамках усі бажаючі можуть стати учасниками захопливої, безкоштовної фотосесії з улюбленою книгою. Усе що для цього потрібно – фантазія, вільний час та улюблена книга.
Днями відбулись три цікаві фотосесії за участі юних кіровоградок – Ганни, Даші та Катерини. Дівчата принесли улюблені книги і разом з бібліотекарями продумали образи для фотосесії та обрали місця для фотозйомки. А наш фотограф втілив ці образи в життя.
Фотознімки вийшли гарними та цікавими. Самі дівчата не очікували від себе таких яскравих перевтілень! Ролі балерин, вампірів та героїнь любовних романів вони втілили на «5 балів».
Кировоград: праздничная трапеза в центре города (ФОТО)
Усі фото проекту ми презентуємо восени (в рамках Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій), а кілька цікавих кадрів можна побачити вже зараз.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)