Кіровоград: дітям з особливими потребами - максимальну увагу! (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14863_1.jpg)
10 квітня відділом сім’ї та молоді Кіроовградської міської ради організовано та проведено зустріч керівників виконавчих органів Кіровоградської міської ради з представниками громадських організацій, благодійних фондів, соціально-відповідального бізнесу на тему «Актуальні питання соціального захисту та підтримки дітей з особливими потребами».
Відкрив захід депутат Кіровоградської міської ради Вадим Дрига. Зустріч пройшла в атмосфері активного спілкування та небайдужості. Всі учасники зійшлися на думці, що такі зустрічі необхідні для консолідації зусиль та досягнення спільної мети.
За результатами зустрічі був сформований протокол з конкретними термінами виконання, всі пропозиції включені до плану спільної роботи.
джерело, фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)