Кіровоград: день здоров’я в ЗОШ -13
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14048_1.jpg)
21 лютого в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради спільно з Кіровоградським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та дирекцією загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 були проведені спортивно-масові заходи за програмою «День здоров'я», присвячені Дню захисника Вітчизни.
Учасників заходу показовими виступами привітали юні спортсмени відділення боксу ДЮСШ «Динамо-Олімп» та учасники колективу спортивного танцю ЗОШ № 13.
У змаганнях з шашок, хокею на столі, дартсу, стрибків на скакалці, в баскетбольних вправах, легкоатлетичних естафетах, перетягуванні канату та спортивній вікторині взяли участь 87 учнів навчального закладу.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)