Кіровоград: баскетбольний майстер-клас від Олександра Петрова
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26303_1.jpg)
27 травня у навчально-виховному об’єднанні «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 1 – дитячий юнацький центр «Перлинка» гравець баскетбольного клубу «Золотий вік» Олександр Петров провів майстер клас з баскетболу для учнів школи.
У заході, організованому спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, Кіровоградського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», за сприяння депутата Кіровоградської міської ради Олександра Шамардіна взяли участь 70 учнів навчального закладу.
Учасники майстер – класу були нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради та отримали літературу на спортивну тематику від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області. А Олександр Шамардін вручив спортивний інвентар для навчального закладу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)