Ігор Фурманов - директор КП Кіровограджитлосервіс
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10084_1.jpg)
Сьогодні, 14 травня, міський голова Олександр Саінсус під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради, представив директора новоствореного комунального підприємства “Кіровограджитлосервіс”.
Олександр Саінсус наголосив, що міська рада, розпочавши реформи в галузі житлово – комунального господарства Кіровограда, не ставить за мету арифметичне скорочення працівників галузі, а прагне привести у відповідність якість надання комунальних послуг вимогам мешканців обласного центру. На сьогодні, підкреслив міський голова, підприємства сфери ЖКГ значно відстають у своїй адаптації до нових ринкових умов в порівнянні з іншими галузями бізнесу і економіки.
Олександр Саінсус висловив також переконання, що Ігор Фурманов зможе реалізувати на новій посаді весь свій багатий досвід для ефективної реалізації започаткованих реформ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)