Головний рятувальник Кіровоградщини вітає з Днем захисника Вітчизни!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14054_1.jpg)
Шановні чоловіки, ветерани війни, військовослужбовці!
Щиро вітаю вас з Днем захисника Вітчизни!
Це свято усіх чоловіків, чиє покликання обороняти рідну землю. Воно символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто сьогодні стоїть на варті національних інтересів, незалежності і безпеки нашої держави, зміцнює її обороноздатність.
З нагоди знаменного свята бажаю мужнім захисникам Вітчизни – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам - міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.
Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
З повагою
начальник Управління Державної служби
України з надзвичайних ситуацій
у Кіровоградській області
генерал-майор служби цивільного захисту
Віктор ФЕДОРЧАК
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)