Голованівськ: надано допомогу з прибирання ртуті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17131_1.jpg)
26 серпня до рятувальників за допомогою звернувся житель Голованівська, який з необережності розбив у квартирі термометр.
На місце події прибули бійці державної пожежно-рятувальної частини №13. Рятувальники вивели з приміщення мешканців квартири, відчинили вікна та двері та провели демеркуризацію ртуті.
Жителям області нагадуємо, що ртутний термометр вміщує близько 2 грамів ртуті. Збирати її рекомендують у гумових рукавичках. Найзручніше прибирати ртутні горошини, накочуючи їх на аркуш паперу іншим аркушем або м'яким пензликом. Можна озброїтися шматочком вати, змоченої в 0,2% розчині марганцю. З вати або з аркушу ртуть треба струшувати в наповнену водою або розчином марганцівки скляну ємність. Місце, де була розлита ртуть, слід змочити 0,2% розчином марганцівки або мильно-содовим розчином (30 г соди і 40 г мила на літр води). Через півтори – дві доби дезинфікуючий розчин можна змити чистою водою.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)