Експозиція Кіровоградської області отримала золото на виставці AGRO-2021
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55185_1.jpg)
Золоту медаль за найкраще висвітлення агропромислового комплексу Кіровоградська область отримала на 33-й Міжнародній агропромисловій виставці AGRO-2021.
Про це повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.
«Експозицію нашого регіону визнали найкращою на виставці AGRO-2021. Я пишаюся тим, що нашим представникам вдалося на площі 24 квадратних метри показати більшість здобутків Кіровоградщини. Адже ми з командою доклали всіх зусиль, щоб презентувати нашу область на найвищому рівні» - зазначила Марія Чорна.
Нагадаємо, виставка «АГРО-2021» вважається найбільшою як в Україні, так і Східній Європі. Її мета – допомогти учасникам агробізнесу вдосконалити виробництво, впроваджувати інновації, а також презентувати нові продукти в усіх сферах агропромислового комплексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)