Двох волонтерок із Новоукраїнського району відзначив голова обласної ради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58023_1.jpg)
Волонтерок благодійного фонду «Прихисток» із Новоукраїнського району Тетяну Босько та Віталію Панкул голова обласної ради Сергій Шульга відзначив почесними грамотами.
Відповідне розпорядження підписав з нагоди Дня Української Державності.
«(…)за вагомий особистий внесок в організацію надання благодійної допомоги, активну громадську й волонтерську діяльність, та з нагоди Дня Української Державності нагородити Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради(…)», - йдеться в розпорядженні.
На початку російського вторгнення Тетяна і Віталія організували волонтерський рух в одному з сіл Новоукраїнського району. Крім збору гуманітарної допомоги, приготування їжі для захисників, гуртують небайдужих і облаштовують покинуті будинки для прихистку вимушених переселенців. На сьогодні це вже близько півсотні хат.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)