Двоє боксерів із Кропивницького вийшли до півфіналу чемпіонату України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33254_1.jpg)
Тамерлан Мірашов одностайним рішенням судів здобув перемогу за вихід до півфіналу чемпіонату України з боксу чоловіків до 22 років у вазі 56 кілограмів.
Тамерлан має потужний потенціал, - відзначив тренер спортсмена заслужений майстер спорту України Віктор Фесечко.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Він здобув переконливу перемогу на майстерському турнірі, отримавши звання майстра спорту України. Розраховуємо на його успішний виступ і у домашньому чемпіонаті країни.
Крім Тамерлана, путівку до півфінального бою здобув і тяж з Кропивницького Олег Токар у вазі понад 91 кілограм. Ще двоє кропивницьких спортсменів мають шанс подолати бар’єр чвертьфіналів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)