До уваги батьків, які мають проблеми у спілкуванні з дітьми!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8462_1.jpg)
Відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради запрошує взяти участь у новій програмі каналу СТБ сім'ї, які мають певні труднощі у спілкуванні з власними дітьми.
За інформацією начальника відділу Людимили Дорохіної, таким родинам буде надана спеціалізована психологічна допомога, як батькам, та і безпосередньо дитині. Протягом місяця родина буде змінювати свій спосіб життя за рекомендаціями фахівців.
Всіх бажаючих учасників програми просимо звертатись до 15 лютого 2012 року у відділ сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41 кім. 313 або за телефоном 24-34-97
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)