«Дніпро-Кіровоград» працює у штатному режимі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57194_1.jpg)
Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» працює у штатному режимі і має необхідні запаси знезаражувальних засобів. На цьому наголосив виконуючий обов‘язки гендиректора КП Олександр Пісний
«Підприємство має необхідну кількість хлору, коагулянтів і гіпохлориту натрію, тобто є в наявності всі знезаражувальні для води засоби. Також раніше ми посилили безпекові заходи на підприємстві. «Дніпро-Кіровоград» працює у штатному режимі», - уточнив Олександр Пісний.
Виконуючий обов‘язки генерального директора обласного комунального підприємства додав, що працівники «Дніпро-Кіровоград» зараз активно допомагають Збройним силам України.
«Зараз місія кожного українця разом із військовими, теробороною, добровольчими батальйонами та волонтерами наближати нашу перемогу. Тож працюємо! Слава нашій армії!», - зазначив Олександр Пісний.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)