Члени Кіровоградської міської організації Партії регіонів стали донорами, щоби врятувати життя (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16073_1.jpg)
Члени Кіровоградської міської організації Партії регіонів взяли участь у доброчинній акції «Крапля крові врятує життя», яка проходила в області напередодні Міжнародного дня донора.
Разом із Володимиром Зайченком, головою фракції Партії регіонів у Кіровській райраді, вони прийшли на обласну станцію переливання крові й безоплатно віддали свою кров для лікування хворих.
- Ми хочемо своїм прикладом показати людям, що врятувати чиєсь життя можна, ставши донором, - сказав Володимир Зайченко. – Сьогодні з нами – студентська молодь, члени громадських організацій, у тому числі й обласного осередку «Молоді регіони». Це не перша акція, до якої долучаються наші однопартійці. Ми завжди раді взяти участь і добрих справах, які принесуть користь людям і нашій Кіровоградщині.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)