Андрій Райкович вручив ордери на квартири родинам учасників АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31118_1.jpg)
Сьогодні, 28 квітня, у Кіровоградській міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Райковича з вдовами воїнів АТО, які поклали свої життя за свободу і незалежність України.
Під час зустрічі Андрій Райкович вручив ордери на житло родинам загиблих на Сході військовослужбовців Дмитра Придатка, Володимира Тигняна, Дмитра Андрусенка та учаснику АТО - інваліду війни Михайлі Берегу.
Міський голова тепло привітав жінок і дітей зі святом Світлого Христового Воскресіння і побажання усім миру, добра і здоров'я.
Андрій Райкович пообіцяв родинам загиблих воїнів робити все, аби вони відчували підтримку та турботу міської влади.
- Ми завжди підставимо вам плече. Ми стараємось якнайшвидше реагувати на ваші звернення та прохання, адже ви – родини Героїв. Я і далі робитиму все, аби наш з вами діалог був відкритий та прозорий, - наголосив очільник міста. - Всі 46 родин загиблих вояків, що прийшли сьогодні на захід, отримали подарунки від міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)