Андрій Райкович попередив про відповідальність за дотримання температурного режиму
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33409_1.jpg)
Опалювальний сезон у Кропивницькому, відповідно до рішення виконкому міської ради, стартував 13 жовтня.
Сьогодні, 17 жовтня, на нараді з керівниками виконавчих органів міський голова Андрій Райкович попередив усіх керівників теплопогенеруючих підприємств, житрово – експлуатаційних організацій, працівників виконавчих органів міської ради щодо дотримання належного температурного режиму у закладах освіти та охорони здоров'я.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Є інформація, що в деяких дитячих садочках у приміщеннях низька температура -13-14 градусів, - звернув увагу Андрій Райкович. – Це неприпустимо. Слід перевірити кожен навчальний заклад, кожну лікарню - температурний режим має бути належного рівня. І попереджаю, я особисто і заступники об’їздимо кожний садок і кожну школу з інспекцією.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)