Акція з надання першої медичної допомоги відбулася у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60736_1.jpg)
За ініціативи управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської ОВА, спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України для жителів Кропивницького відбулась інформаційно-навчальна акція з надання першої медичної допомоги.
Фото Ігоря Філіпенка
Під час акції проводились майстер-класи та тренінги з серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, звільнення дихальних шляхів від стороннього предмету.
Також учасники ознайомилися з прийомами тактичної медицини, типовим комплектом домашньої аптечки та спеціальним обладнанням сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)