Активістів Петрівського, Олександрівського, Устинівського районів та міста Кіровоград запрошують на навчання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10244_1.jpg)
Громадський контроль за органами влади, співпраця з установами виконання покарань, організація допомоги засудженим та звільненим з місць позбавлення волі. Все це буде розглянуто під час безкоштовного тренінгу, який відбудеться протягом 14-15 червня, в місті Кіровоград. Всі витрати (проїзд, проживання та харчування) покривають організатори.
До участі в тренінгу, запрошуються мешканці Петрівського, Олександрівського, Устинівського районів та міста Кіровоград. Долучитись до навчання можуть, будь-які особи, які мають мотивацію співпрацювати з установами виконання покарань, органами влади, ЗМІ та громадськими організаціями.
Завдяки навчанню учасники зрозуміють:
· Що таке права людини та як їх можна відстоювати.
· Що таке громадський контроль, та участь громадськості в роботі органів державної влади.
· Що таке система виконання покарань та яку роль в її роботі може виконувати громадськість.
· Як можна допомагати засудженим та особам, звільненим з місць позбавлення волі.
· Як ефективно впливати на роботу державних органів.
· Які можливості відкриває робота в спостережних комісіях при райдержадміністраціях чи місцевих радах.
Окрім того, за результатами навчання учасники зможуть:
· Підвищити свій професійний рівень та компетентність в громадській діяльності.
· Якісно комунікувати з органами влади та ЗМІ.
· Увійти до складу спостережної комісії, що діє при районній державній адміністрації чи місцевому виконкомі.
· Відвідувати установи виконання покарань.
· Приймати участь в різноманітних освітніх заходах на національному рівні.
Тренінг відбудеться 14 - 15 червня в місті Кіровоград. Організатори забезпечують проживання, харчування та оплачують проїзд учасників. Повернення коштів, витрачених на проїзд відбуватиметься лише за наявності проїзних квитків в обидві сторони.
Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету, що міститься в додатку до оголошення. Та надіслати на адресу bocharovtuz@gmail.com до 5 червня 2012 року. Для осіб, які не можуть заповнити анкету, можна пройти співбесіду в телефонному режимі. Контактний телефон – 097 282 65 21 або 050 864 21 80 (цілодобово).
Організатори заходу: Кіровоградська обласна спостережна комісія, Благодійна асоціація допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД «Світло Надії» та Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Контактна особа: Бочаров-Туз Володимир - контактний телефон – 097 282 65 21 або 050 864 21 80 (цілодобово).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)