501 боєприпас часів війни знешкодили сапери УМНС на території Петрівського району
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7032_1.jpg)
28 жовтня бійці піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС завершили роботи по знешкодженню боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни у Петрівському районі. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області.
Вибухонебезпечні предмети знаходилися у різних місцях на території Луганської та Червонокостянтинівської сільських рад. Тож сапери спочатку звозили пекельні іграшки у безпечне місце, на спеціальний підривний майданчик, де і позбавляли їх смертоносної сили. До речі, такі майданчики є майже у кожному районі. Перед проведенням підривних робіт сапери перевіряють територію навколо і виставляють патрулі, аби ніхто з жителів не потрапив до зони можливого ураження від вибуху.
Роботи тривали протягом чотирьох днів. Знешкоджено 501 боєприпас. Більша частина з них - це артилерійські снаряди різного калібру та мінометні міни. Також у знищеному арсеналі були гранати та авіабомба.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)