У Кропивницькому привітали ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48191_1.jpg)
17 квітня в Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області привітали ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони з їхнім професійним святом.
Начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк від імені колективу рятувальників урочисто привітав ветеранів з Днем пожежної охорони та вручив відзнаки: почесні грамоти, грамоти та подяки ДСНС України, грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, Української православної церкви та обласного Управління ДСНС.
У своєму зверненні до пожежних Віталій Миронюк зокрема підкреслив, що у процесі становлення і розвитку пожежної охорони на Кіровоградщині її працівники навіть у найскладніших ситуаціях проявляли витримку, професіоналізм, високі моральні якості. Віталій Григорович подякував ветеранам за професійне наставництво, багаторічний досвід, за те, що з рокам не згасає їхня зацікавленість у зміцненні та вдосконаленні Служби порятунку Кіровоградщини, й пообіцяв берегти і продовжувати славні традиції, започатковані старшим поколінням.
Також цього дня було вшановано пам’ять Миколи Івановича Єрмакова, який багато сил і праці віддав пожежній охороні нашого краю, вивів її у лідери за показниками службової діяльності, був уважним і мудрим керівником. До пам’ятної дошки Миколі Єрмакову молоді колеги поклали квіти.
На завершення зустрічі начальник Управління Віталій Миронюк побажав ветеранам міцного здоров’я, бадьорості духу та довгих літ щасливого життя у родинному колі.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)