Змагання Батько-син відбулись у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7661_1.jpg)
9-11 грудня в комунальному закладі "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр "Лідер" проведено відкритий зимовий чемпіонат з пляжного волейболу в закритих приміщеннях «Батько + син», присвячений Дню Збройних сил України.
У змаганнях взяли участь 7 команд (14 учасників).
Перше місце виборола команда у складі Мезикіна Дениса та Петренка Костянтина.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради й медалями обласної федерації волейболу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)