Здолали «Геліос»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8567_1.jpg)
«Зірка» - «Геліос» 1:0 (0:0) (Андрій Порошин, 53)
«Зірка»: 1 тайм. Ситников, Смалько, Дурай, Стоян, Бочкур, Шибко, Войтенко, Рудницький, Батальський, Галенко, Олійник.
2 тайм. Товт, Пінчук, Степанов, Бурдіян, Смалько, Долгий, Войнаровський, Скляр, Батальський (Самойленко, 85), Порошин, Кєвліч.
Товариська зустріч відбувалася на тренувальній базі сімферопольської «Таврії» в селищі Поштове. Долю зустрічі вирішив один забитий м’яч: на початку другого тайму влучний удар Андрія Порошина приніс перемогу кіровоградській команді. Зазначимо, що в матчі з «Геліосом» підопічні Вадима Євтушенка мали ще кілька чудових можливостей забити м’яч: Андрій Порошин міг оформити дубль, мали шанси відзначитися Олександр Батальський і Єгор Кєвліч. Фінальний свисток арбітра матчу з харків’янами зафіксував мінімальну перемогу кіровоградської «Зірки» - 1:0.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)