У Кропивницькому оголосили переможців обласної премії імені Володимира Жученка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55672_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга провів заключне засідання конкурсної комісії, у ході якого таємним голосуванням визначено лауреатів у двох номінаціях.
У номінації «За розвиток спортивного руху» переможцями стали директор комунального закладу ОСДЮСШОР-2 Винокуров Віталій Миколайович і директор комунального закладу ОСДЮСШР «Надія» Рой Станіслав Леонідович;
У номінації «За високі спортивні досягнення» — тренер-викладач комунального закладу ОСДЮСШР-2 Здітовецький Геннадій Борисович, тренер-викладач комунального закладу ОСДЮСШР-2 Саласенко Вадим Вікторович і чемпіон України з боксу серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи та срібний призер чемпіонату світу Матякубов Бозорбой Кахрамонович.
Церемонія вручення нагород відбудеться у другу суботу вересня нинішнього року, у День фізичної культури і спорту.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)