У Кропивницькому «Інгулець» переграв «Маріуполь» (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55814_1.jpg)
Сьогодні, 28 серпня, у місті Кропивницький на стадіоні «Зірка» відбувся футбольний матч 6-го туру української футбольному Прем'єр-ліги, повідомляє FOTOINFORM.NET
ФК «Інгулець» з Петрового переміг футбольний клуб «Маріуполь» з рахунком 3:0.
На 22-й хвилині перший гол забив Владислав Шарай, у другому таймі він же на 57 хвилині забив другий мяч у ворота суперників. Крапку в цьому матчі на 76-й хвилині поставив Стефен Гопей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)