У Кіровограді пройшли змагання з настільного тенісу серед команд дитячо-юнацьких клубів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8566_1.jpg)
9 лютого в рамках проведення І етапу спартакіади «Юність» в дитячо-юнацьких клубах відділу сім’ї та молоді «Зміна» та «Гірник» проведені змагання з настільного тенісу серед команд дитячо-юнацьких клубів.
В приміщенні клубу «Зміна» за перемогу в змаганнях по настільному тенісу боролись команди клубів «Зміна», «Юність», «Ровесник», «Зоряний», «Моноліт». 1 місце виборола команда клубу «Зміна», 2 місце – команда клубу «Зоряний», 3 місце – команда клубу «Моноліт».
В приміщенні клубу «Гірник» за перемогу в змаганнях по настільному тенісу боролись команди клубів «Барс», «Вогник», «Старт», «Україна», «Гірник». Перше місце виборола команда клубу «Гірник», 2 місце – команда клубу «Старт», 3 місце – команда клубу «Вогник».
У фінальній грі зустрінуться 9 команд дитячо-юнацьких клубів - «Чайка», «Гермес», «Надія», «Зміна», «Зоряний», «Моноліт», «Гірник», «Старт» і «Вогник».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)