ПриватБанк збільшив мережу cashless до 150 тисяч
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42035_1.jpg)
На початку березня кількість POS-терміналів ПриватБанку, що приймають оплату пластиковими картками в торгово-сервісних точках України, збільшилась до 150 тис. штук.
Як повідомили в банку, з початку року в мережі еквайрингу зросла частка малих та середніх торгових точок, на які припадає понад 120 тисяч працюючих POS-терміналів, ще близько 30 тисяч терміналів встановлено банком на касах великих торгівельних мереж.
«Сьогодні ми зробили доступною можливість приймати оплату за картками в будь-якій торговій точці, незважаючи на розмір та обороти бізнесу, – говорить керівник напрямку «Обслуговування торгових підприємств» ПриватБанку Євген Васильцов. – У березні ми представимо ринку нові сучасні платіжні рішення, що найкраще підійдуть для власників малого бізнесу за рахунок можливості самостійного запуску платіжних сервісів оплати як звичайними платіжними картками, так і безконтактними картками або смартфонами”.
За даними ПриватБанку, найчастіше українці оплачують купівлі банківськими картками в продуктових магазинах і супермаркетах, на які припадає 48,4% від загального обсягу транзакцій у термінальній мережі банку. Друге місце за обсягами cashless-оплат посідають магазини одягу, взуття та аксесуарів (10,86%), третє – магазини електроніки та побутової техніки (8,27%). Також активно розплачуються картками в магазинах товарів для дому (7,72%), аптеках (6,57%) та кафе, ресторанах й розважальних центрах (6,57% загального обсягу транзакцій).
ПриватБанк є беззаперечним лідером українського ринку еквайрингу. Щодня через мережу POS-терміналів ПриватБанку власники банківських карток оплачують понад 1,8 млн покупок. Майже 70% POS-терміналів ПриватБанку приймають безконтактні платежі картками чи смартфонами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)