ПриватБанк безкоштовно покатає весь Житомир
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40152_1.jpg)
З 20 листопада в Житомирі кожна друга поїздка в міському транспорті буде безкоштовна для всіх, хто оплачує проїзд безконтактними картками.
Щоб узяти участь в акції, жителям Житомира достатньо протягом дня придбати два та більше квитків в електротранспорті та оплатити безконтактною карткою Visa за допомогою термінала.
«На сьогодні це найсучасніша технологія електронного квитка, що не вимагає від жителів міста придбання додаткових карток чи проїзних документів, – зазначив керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов. – Саме тому ми із задоволенням заохочуємо користуватися новаціями та з вигодою оплачувати саме безконтактними картками».
Безкоштовною поїздкою власники карток Visa зможуть скористатися вже цього ж дня. Загалом протягом одного дня можна отримати й використати не більше двох безкоштовних поїздок. Окрім того, безкоштовні поїздки отримають і ті пасажири, які розраховуватимуться за допомогою свого смартфону через Android Pay, підключивши картку Visa. Акція триватиме до 31 січня 2018 року.
У вересні Житомир став першим містом в Україні, де запустили принципово нову технологію безконтактної оплати банківською карткою проїзду в комунальному транспорті. Проект реалізовується місцевою владою, ПриватБанком та Visa в рамках «Електронного квитка» Житомирської міської ради. Усі бажаючі можуть оформити й собі безкоштовну картку Visa в будь-якому відділенні ПриватБанку та розраховуватись за проїзд у транспорті безконтактним платежем.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)