Головною проблемою Авдіївки залишається незабезпечення «режиму тиші», - Зубко
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35071_1.jpg)
«Сьогодні з Прем'єр-міністром - в Авдіївці. Ситуація на постійному контролі Уряду. Головна проблема - у місті так і незабезпечений «режим тиші». Про це Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ написав на своїй сторінці у Фейсбук.
«Повноцінні ремонтні роботи з відновлення енергосистем неможливі. Але у місті здійснені всі необхідні організаційні заходи із налагодження системи життєзабезпечення населення. Розгорнуті пункти обігріву людей, надання медичної допомоги та забезпечення їх гарячим харчування і чаєм. У повній готовності всі сили й засоби, необхідні для евакуації населення, відпрацьовані сценарії евакуації та можливі транспортні коридори», - написав Геннадій Зубко.
Як зазначив Віце-прем’єр-міністр, контролювати технічні питання залишився заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Едуард Кругляк.
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)