20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43004_1.jpg)
Протягом квітня у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проводилась щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», а в День довкілля традиційно відбулися масові суботники на територіях виробничих підрозділів та об’єктах залізничної інфраструктури.
До акції долучилося 20 тис. одеських залізничників, 12,7 тис. з яких вийшли на суботники 21 квітня. Під час робіт вони прибрали 520 га територій і ліквідували 280 несанкціонованих сміттєзвалищ у смугах відведення, поблизу залізничних зупинок і платформ.
Крім того, працівники регіональної філії провели благоустрій територій, де привели до ладу вуличні меблі, фарбували паркани, упорядкували 1 тис. 840 га газонів і квітників, а також висадили 1 тис. 383 дерева і 3 тис. 146 кущів різного виду.
Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)