Зовнішня торгівля Кіровоградської області товарами з Російською Федерацією
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11164_1.jpg)
У січні–травні Російська Федерація залишалася найбільшим торговельним партнером області: частка в загальному обсязі обласного експорту товарів склала 26%, імпорту – 4%. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у Головному управлінні статистики у Кіровоградській області
Обсяги експорту товарів до Росії становили 49 млн.дол. США , імпорту – 5 млн.дол.
До Росії експортовано переважно механічні машини (57% загального обсягу експорту), мінеральні продукти (14%), жири та олії тваринного або рослинного походження (10%).
Основу імпортних надходжень склали механічні та електричні машини (48%), недорогоцінні метали та вироби з них (21%), мінеральні продукти (15%).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)