«Зірка» попрощалася з трьома футболістами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7522_1.jpg)
Футбольний клуб «Зірка» попрощався із захисником Ігорем Крижанівським та півзахисниками Павлом Чорномазом і Франком Онгфіангом.
Павло Чорномаз у складі «Зірки» провів 67 офіційних матчів, у яких забив 5 м’ячів. Камерунський легіонер Франк Онгфіанг (на фото) ж зіграв 20 матчів у складі кіровоградської «Зірки». Ігор Крижанівський з трьох футболістів, з якими попрощався клуб , в нашій команді перебував найменший час. У складі кіровоградської команди зіграв 11 матчів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)