Зичимо удачі на «Госпоже удаче»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9844_1.jpg)
26 квітня колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок візьме участь у першому міжнародному театральному фестивалі «Госпожа удача», присвяченому знаменитому акторові минулого століття Павлу Луспекаєву.
На запрошення організаторів фестивалю, Луганського академічного обласного російського драматичного театру, кіровоградські лялькарі (разом з тринадцятьма колективами з України та Росії) боротимуться за здобуття перемоги серед 10 заявлених «чоловічих» номінацій з виставою «Собаче серце» за однойменним твором Михайла Булгакова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)