За жіночу сумочку прийдеться відповідати
Працівники Олександрійського міського відділу міліції затримали за підозрою у скоєнні крадіжки 24-річного місцевого жителя. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Зловмисник викрав жіночу сумку з документами, банківською карткою та грошима у сумі 40 гривень 21-річної жительки районного центру. Потерпіла необачно залишила сумку без нагляду на одній із зупинок громадського транспорту. За цим фактом порушено кримінальну справу. Підозрюваний арештований. Слідство триває.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.