За оцінкою МНС пожежно-рятувальна служба Кіровоградської області серед кращих в державі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8884_1.jpg)
Зусилля підрозділів МНС України спрямовані на виконання першочергових завдань та заходів щодо підвищення якості життя людей і, відповідно, підвищення боєздатності підрозділів, попередження виникнення надзвичайних подій і ситуацій техногенного та природного характеру, зміцнення матеріально-технічної бази служби. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Завдяки наполегливій, цілеспрямованій роботі й сумлінному виконанню службових обов’язків колективом пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини завдання, поставлені у минулому році, виконано у повному обсязі. Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Іванович Балога за підсумками роботи територіальних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту оголосив подяку начальнику Територіального управління МНС у Кіровоградській області генерал-майору служби цивільного захисту Віктору Федорчаку за ефективну організацію роботи у сфері цивільного захисту у 2011 році. Відповідно, Перехідний вимпел за високі показники в роботі, отриманий управлінням у минулому році, залишається у підрозділі.
Належне забезпечення цивільного захисту населення і території Кіровоградщини від екологічних та техногенних катастроф, а також високий рівень проведення у минулому році масштабних триденних командно-штабних навчань, змагань на Кубок України з пожежно-прикладного спорту та всеукраїнських зборів керівників навчально-методичних установ МНС України, введення до експлуатації будівель СДПЧ-1 міста Кіровограда та медичного центру – це ті основні досягнення колективу управління МНС, які дозволили підрозділу залишитися серед кращих.
Перехідний вимпел зобов’язує надалі тримати позиції: серед пріоритетних напрямків діяльності на 2012 рік - подальше підвищення боєздатності та рівня професійної майстерності особового складу підпорядкованих підрозділів, забезпечення належного протипожежного захисту та техногенної безпеки на Кіровоградщині, створення в області Служби 112 та подальше вдосконалення матеріально-технічної бази служби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)