З початку війни з Кіровоградщини виїхали або евакуювали за межі України 357 дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57626_1.jpg)
За межі України 357 дітей дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування
- Ми змушені були діяти таким чином щоб гарантовано забезпечити життя і здоров'я дітей, якими опікується держава, - наголошує начальник управління служби у справах дітей Кіровоградської ОВА Наталія Чернявська.
Усі діти перебувають у комфортних умовах у країнах Європейського Союзу. Найбільше – у Польщі. Кордон вони перетинали у супроводі супроводжуючих осіб, уповноваженими адміністраціями закладів, у яких вони виховувалися, у супроводі законних представників або осіб, ними уповноваженими, повідомила вона.
Наталія Чернявська також наголосила, що працівники служби у справах дітей ОВА постійно на зв'язку із уповноваженими. – Ми очікуємо на хороші новини і тоді усі наші діти повернуться додому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)