Юні лісівники Кіровоградщини приїдуть на зліт до «Бригантини»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15479_1.jpg)
Завтра, 17 травня, на базі дитячого табору «Бригантина» в смт Новоархангельську відбудеться відкриття V обласного зльоту шкільних лісництв, участь у якому візьмуть 57 учнів з 19 шкільних лісництв.
Організаторами зльоту спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства виступили обласне Товариство лісівників та Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
Головна мета заходу – активізувати участь учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, вдосконалювати діяльність шкільних лісництв. (Їх в області нараховується 31, у яких займається 800 дітей. У цих організаціях поєднують розвиток пізнавального інтересу учнів до лісівничих наук з практичною діяльністю у лісогосподарських підприємствах, проводять науково-дослідницькі роботи школярів, а також культурно-масову і просвітницьку роботу.)
Своїми досягненнями діти поділяться 18 травня. Програмою зльоту передбачено проведення естафети «Лісові обходи», творчого конкурсу «Садиба лісового майбутнього», ознайомлення юних лісівників з новітніми технологіями в лісовій галузі. Встановленню дружніх відносин між дітьми сприятиме закладка алеї Дружби на території «Бригантини», а також розважальна програма «У колі друзів».
Учасники зльоту будуть нагороджені дипломами і призами від обласного Товариства лісівників.
Переможці обласного конкурсу здобудуть путівку до Всеукраїнських змагань юних лісівників.
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)