Як на Кіровоградщині зараз виглядає шляхопровід у Знам’янці Другій (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57055_1.jpg)
У Знам’янці Другій тривають підготовчі роботи по влаштуванню підпірної стіни нульової опори. Реконструкція шляхопроводу ведеться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Щоденно бригади мостобудівельників фактично з нуля зводять нову, міцну та сучасну споруду, яка є однією з ключових на цій трасі. Вже влаштовано щебеневу основу та проведено бетонування фундаменту підпірної стіни.
Спочатку стару конструкцію повністю розібрали, вивезли земляні насипи і розпочали влаштування нових опор. Наразі всі 11 опор готові і триває влаштування мостових балок.
Відкрити рух транспорту планують вже наприкінці травня. Допоки ж водії мають користуватися об'їздним маршрутом через селище Олександрівка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)