Як кропивничани оцінюють якість прибирання вулиць міста від снігу та ожеледі (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53996_1.jpg)
Вже декілька днів негода випробовує мешканців міста Кропивницький на стійкість від сковзання на вулицях та тротуарах міста, повідомляє FOTOINFORM.NET
Сніг періодично засипає вулиці та дороги міста. І якщо дороги чистить прибиральна техніка, то тротуари вкрилися шаром льоду та снігу. А сьогодні сніг з дощем перетворив увесь сніг на «снігову кашу» та «ріки» води.
Вчора у вихідний день зовсім ніхто не чистив тротуари від снігу та не посипав піском. Можна було «вбитися» біля зупинки «Спортшкола», а під гору не можливо було спокійно йти, аж до «Копілки». Біля готелю «Турист», де знаходиться тротуар під нахилом, кропивничани не могли там пройти, доводилося йти іншим шляхом.
«Біля супермаркету «АТБ» в мікрорайоні «Шкільний», коли я скупився, йшов по слизькому тротуарі та дуже підсковзнувся на куту біля багатоповерхівки по вул. Куропятникова , 25. Добре, що зміг встояти на ногах, а то можливо травмувався», - розповідає мешканець цього району.
Кропивничани у соцмережах розміщують свої пости та діляться коментарями, як погано прибирають вулиці міста від снігу та ожеледі, та зовсім не хочуть присипати піском.
«Сьогодні пройшлася за покупками по рідній Миколаївці. І що я вам скажу.
Біля магазинів ніхто з власників навіть у порога не спромігся посипати піском.
Адже до вас ходять люди! Це ж стосується і жителів приватного сектора.
Невже так важко біля свого двору посипати? На фото - єдина посипана ділянка, яку знайшла», - написала кропивничанка Анюта Кирильчук.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)