Викрав з банківських карток майже 100 тис грн: за шахрайство судитимуть олександрійця
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54258_1.jpg)
За процесуального керівництва Олександрійської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця м.Олександрії, за фактом вчинення ним шахрайських дій ( ч.3 ст.190 КК України).
Обвинувачений представлявся співробітником служби безпеки банку та під приводом необхідності блокування помилково здійснених транзакцій по рахунку потерпілих дізнавався реквізити платіжних карток, а також паролі та коди.
У подальшому від імені потерпілих переказував гроші на сторонні банківські рахунки.
У результаті протиправних дій чоловік заволодів коштами громадян на суму майже 100 тисяч гривень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)