Вихованець кіровоградського «Динамо» взяв срібло (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6648_1.jpg)
П'ятнадцятирічний кіровоградський школяр Анатолій Коробко взяв участь в V спортивних іграх України серед молоді з кікбоксингу, які проходили в м. Евпаторії (Крим), де завоював друге місце. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
Володар срібної медалі одночасно вчиться і в звичайній кіровоградській школі №18, і п'ять років тренується в дитячій юнацькій спортивній школі «Динамо-Олімп» під керівництвом тренера Станіслава Жеребнова.
Юнак – кандидат в майстри спорту з кікбоксингу і таеквондо (ITF). Зараз юний спортсмен мріє підкорити нові вершини, потрапивши на Чемпіонат Європи з таеквондо.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)