Відбувся семінар для платників Бобринецького району
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16781_1.jpg)
На днях відбувся семінар для платників податків Бобринецького району за участю заступника начальника – начальника Бобринецького відділення Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Юрія Когадька.
Основною темою було ознайомлення присутніх з напрямками робот новоствореного Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів, також обговорювались питання надання податкової звітності за ІІ квартал, збору за спеціальне використання води, новації в адмініструванні податку на прибуток тощо.
Наприкінці семінару присутнім були надані відповіді на питання, що виникають під час здійснення їх господарської діяльності.
Бобринецьке відділення Долинської ОДПІ
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)