Від початку війни одружились 54 пари військовослужбовців Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57898_1.jpg)
У ДРАЦСах Кіровоградщини продовжують реєструвати шлюби військовослужбовців, зокрема й у день подання заяви, без особистої присутності наречених або одного з них.
Як повідомила керівниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Раїса Дайдакулова, 54 шлюби укладено в області відповідно до постанови Кабміну №213 від 07.03.2022, якою дозволяється реєстрацію шлюбу без особистої присутності одного з наречених, якщо він чи вона є військовослужбовцем.
Загалом від початку війни станом на 7 липня 2022 року в області зареєстровано 2 511 шлюбів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)